Home

Scope en doel TvHO

Het Tijdschrift voor Hoger Onderwijs (TvHO) besteedt aandacht aan onderzoek naar actuele ontwikkelingen / thema's die spelen in het hoger onderwijs in Nederland en Vlaanderen. Zij doet dat evidence-based, maar met een duidelijke link naar het beleid en de praktijk van het HO in Nederland en Vlaanderen.
Lees verder...

Artikel indienen

Kopij voor het tijdschrift kan worden gestuurd naar Judith Tersteeg (tersteeg@risbo.eur.nl). Richtlijnen voor het indienen van artikelen vindt u hier.

Nummers TvHO

Jaargang 32 - 2014/3
Jaargang 32 - 2014/2
Jaargang 31/32 - 2013/2014 - 4/1
Jaargang 31 - 2013/3
Jaargang 31 - 2013/1/2

Redactie

Klik hier voor informatie over de redactie.

Redactie

Dr. C. Terlouw (Cees)
cees_539@hotmail.com

Prof. dr. V. Donche (Vincent)
vincent.donche@ua.ac.be

Dr. E. Consuegra (Els)
econsueg@vub.ac.be

Dr. S. Ramaekers (Stephan)
S.P.J.Ramaekers@hva.nl

Dr. T. Kallenberg (Ton) (hoofdredacteur)
a.j.kallenberg@hum.leidenuniv.nl

Kris Thienpont
Kris.thienpont@arteveldhs.be

J. Tersteeg (Judith) (kopijstroom)
tersteeg@risbo.eur.nl

© 2020-2020 Tijdschrijft voor Hoger Onderwijs